IMG_0086-1.jpg

Vallini

 

Sizler için yenileniyoruz.

645A4040.jpg

MADE IN GREEN by OEKO-TEX®, çevre dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen, zararlı maddelere karşı test edilmiş tekstil ürünleri için izlenebilir bir ürün etiketidir. Bu etikete sahip ürünlerimiz ile doğa dostu kimliğimizden ve çevreye saygımızdan hiç vazgeçmedik.

Hikayemiz

 

Firmamız Yücel Mensucat San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1991 yılında döşemelik kumaş ticareti ile tekstil sektöründe faaliyetine başladı.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen firmamız kısa bir süre sonra sattığı mamülleri kendi üretir hale geldi. 2003 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi bölgesinde 15.000 m2 kapalı alanda döşemelik kumaş üretimine başlamış olup , aylık 500.000 mt kadife ve jakarlı kumaş üretimkapasitesine ulaştı. Tesislerimizde İtalya , Fransa ve Belçika teknolojilerinin kullanıldığı 78 adet modern tezgah ve 11 adet kadife tezgahı mevcuttur.Bununla birlikte yeni tesis yatırımlarımız devam etmektedir. Yenilikleri takip ederken dünya ile entegre çalışmamız firmamızın gelişimini sağlamaktadir. Aynı anlayışımız bugün de artarak devam etmektedir. Ürünlerimizdeki desen ve kalite çeşitliliği ile her bölgeye hitap etmekteyiz. Her geçen gün üretim kapasitemizi arttırarak oluşturduğumuz istihdamla , ülke ekonomimize de önemli katkı sağlamaktayız. Ürünlerimizin büyük bir kısmını yurt dışına ihraç ederken , yurt içinde ise Bursa İnegöl ve Ankara satış mağazalarımız ile kardeş kuruluşlarımız olan Yücel Mensucat Masko Ltd. Şti. (Merkez İkitelli , şube Bayrampaşa) , Yücel mensucat Modoko Ltd. Şti. ünvanlarıyla toplam 5 satış mağazamız ve Türkiye’nin her bölgesinde ki bayilerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Misyonumuz

 

VALLİNİ markasıyla, sektörümüzde öncü firma olabilmek için, yeniliklerin takibini ve uygulamasını amaçlamaktayız. Yapılan arge çalışmaları ile sektöre yön vermek, kaliteli tasarımlarla farklılık yaratarak yeniliklere imza atmak hedeflerimiz arasındadır. Tüm çalışmalarımızda kaliteyi, standartları ve müşteri isteklerini korumak en önemli ilkelerimizdendir.

 

 

 

Vizyonumuz

 Geleceği gören , sektörün gerektirdiği   yatırımları zamanında doğru bir şekilde   yaparak işini ve potansiyelini geliştiren bir   firma olmak. Asıl değerin katma değer   bakımından yüksek ürünler ile dünya   üzerindeki diğer rakiplerimizden daha   ileriye giderek Ülkemize daha fazla kaynak   yaratmak. Tüm yatırımlarımız ve   üretimlerimizde her zaman müşterilerimiz   için en karlı ve tutarlı bir ürün ortaya   çıkarmak.